Výhody naší školky

NĚKOLIK DŮVODŮ

Proč zapsat děti k nám

Flexibilní mateřská školka je ideálním řešením pro rodiče, kteří si potřebují naplánovat čas podle sebe. Ať už potřebujete své nejmladší vyzvednout později nebo je do školky poslat jen na některé dny v týdnu, my v Letov Olympia se rádi přizpůsobíme vašim potřebám.

Nestíháte?

To pro nás není problém, pohlídáme vaše ratolesti klidně až do 20:00 v rámci našeho dětského koutku.

Kvalita vzdělání a moderní přístup k předškolní výchově

Za naši šestiletou praxi jsme vychovali přes 200 dětí a jednou z velkých výhod je také stálý personál, díky kterému se vaše děti mohou těšit na známé tváře po celou dobu svého předškolního vzdělávání.

Můžeme se pochlubit i rodiči vracejícími se do naší školky se svými mladšími dětmi právě za kvalitou a stálostí personálu a flexibilními možnostmi.

Kvalitní učitelé jsou pro nás prioritou. Dbáme na to, aby paní učitelky rozuměly dětem a jejich potřebám, měly bohaté zkušenosti a neustále se vzdělávaly v oblasti předškolní výchovy. Mimo to se o skupinku 24 dětí starají 3 paní učitelky a tak jsou schopny dětem věnovat plnou pozornost.

Nyní u nás navíc můžete potkat i paní učitelku z Ukrajiny, která pomáhá ukrajinským dětem adaptovat se v novém prostředí.

Samostatnost a nezávislost

Zaměřujeme se na to, abychom děti vedli k samostatnosti a nezávislosti. Dětem pomáháme učit se základní hygienické návyky už od těch nejzákladnějších jako je chození na záchod a předáváme jim další základní návyky, aby měly možnost držet krok s vrstevníky.

Moderní systém komunikace

Pro komunikaci s rodiči nově využíváme systém Twigsee, díky kterému můžeme s rodiči snadno komunikovat, pravidelně sdílet informace a aktuality jako besídky, prázdninový režim, možnosti nových kroužků a jiné. Zároveň mohou rodiče děti snadno omluvit z výuky, sledovat vyúčtování školkovného a stravného nebo sledovat fotky z výletů a školkových aktivit.

Chystá se vaše dítě poprvé do školky?

Využijte našeho adaptačního programu pro nejmenší. Pomůžeme vašim dětem zvyknout si na školkový režim.

Nevíte, jak se k nám dostat?

Využijte autobusy zdarma odjíždějící každý den z Tržnice nebo velké parkovací plochy u obchodního centra Olympia Olomouc, pro snadnou dopravu do školky.
Přijďte se za námi podívat do OC Olympia Olomouc, napište nám na email nebo WhatsApp s vašimi dotazy nebo děti rovnou zapište. Přihlášky do školky přijímáme celoročně.
Fotogalerie

Jak to u nás vypadá

CHCETE SVÉ DĚTI ZAPSAT DO NAŠÍ ŠKOLKY?

Máte zájem o zápis dítětě do naší školky? Vysvětlíme Vám, jak na to!